Що би сталось у нашому житті, якщо б ми ставились до Біблії, як до наших мобільних телефонів, Боже слово читали так часто, як SMS повідомлення, які отримуємо?
Це провокаційне запитання поставив Папа перед молитвою «Ангел Господній» у неділю 5 березня, звертаючись до кількох тисяч вірних, зібраних на площі Святого Петра у Ватикані.
Роздумуючи над Євангельським уривком про Ісусовий сорокаденний піст у пустелі та спокуси, Папа Франциск підкреслив, що Великий Піст є для християнина часом «слідування за Христом в духовній боротьбі проти диявола силою Божого слова». А для того, щоб мати звідки черпати сил варто подружитись із Біблією, часто її читати та над нею роздумувати. «Біблія вміщає Боже слово, яке завжди є актуальним та ефективним».
«Хтось сказав: що би сталось у нашому житті, якщо б ми ставились до Біблії так, як до наших мобільних телефонів? Якщо би ми носили при собі принаймні невелике кишенькове Євангеліє, що б тоді сталось? Якщо би ми повертались до Біблії, коли б дещо забували, адже ми повертаємось до мобілки, якщо її десь забудемо. Якщо би відкривали Святе Письмо декілька разів в день, якщо б читали Боже послання так, як наприклад, читаємо повідомлення з мобілки, що би тоді сталось? Звичайно, це парадоксальне порівняння, але воно змушує нас замислитись. Дійсно, якщо би в нашому серці завжди перебувало Боже слово, тоді жодна спокуса не змогла віддалити нас від Бога і жодна перешкода не могла би змусити зійти з дороги добра. Ми змогли перемагати щоденні спонуки до зла, які знаходяться в нас і поза нами».
Джерело: Католицький оглядач
Фото: gcshelp